Firmaoversikt

Firmaoversikt

FirmaOrg.nummer
Angel Næringsbygg DA980156176
Bjørkhaugveien 27 AS975830519
Blussuvollsbakken 20 AS998431905
Carl Johansgt 6 AS981237188
Dåra AS998893151
Dokkgata 8 AS898431932
Dora II AS914361257
Fjordgt. 21 AS913778081
Fossegrenda 17 AS998374693
Garda AS984391390
Gildheimsveien 3 AS990959382
GMN53 AS996534502
Grilstad Energi AS998480639
Grilstad Gård og Utbyggingsselskap AS996570339
Grilstad Marina AS991340475
Grilstad N8 AS926281070
Grilstadfjæra 1 AS994690981
Grilstadporten AS994254596
Gulosen Eiendom AS991728651
Heggstadmoen 5 AS894202262
Heimdal Logistikk Invest AS922150583
Huitfeldt Stuer AS996692485
Huitfeldtgården DA994691449
Industriveien 59 AS990023697
Ingvald Ystgaardsvei 15 AS989404105
Interform AS965067620
Ivar Koteng977318076
JIKA AS998604656
Kjøpmannsgt. 29 AS813777932
Kjøpmannsgt. 40 DA977219787
Kjøpmannsgt. 57 AS990742693
Klæbuveien 194 AS992670681
Koteng Bolig AS988965391
Koteng Drift AS921958269
Koteng Eiendom AS981039939
Koteng Holding AS989071173
Koteng Jenssen AS923448381
Kvilhaugen Gård AS994265997
Lade Næringsbygg DA981889967
Leangen Bolig AS914867827
Leangenbukta AS914507774
Levangertorget DA994554581
Mellomila 57 DA815628012
Midt-Norge Invest AS990650543
Midtsandveien 12920914411
Norgeskjell AS986842020
NRH Trondheim AS986373624
Olav Tryggvasonsgt. 1 AS989418408
Olavsbuen AS990959366
Ormen Langesv. 12 AS991168257
Ranheimsveien 127 AS990439397
Rosenborg gate 31CD AS825579532
Sandgata 29 ANS975921654
Smedbrua Eiendom AS915887287
Svanen Eiendom AS974488590
Søndregt. 11 AS913777700
Torgård tomt 1 AS819461252
Torgård tomt 2 AS919460806
Torgårdsveien 24 AS919461322
Tråika AS936882986
Trondheim Maritime Senter AS991231935
Trondheim Postgård DA983664261
Tunga Næringsbygg DA983366082
Vestre Rosten 77 AS988535060
Øren Eiendom DA976715209
Øren Kontorbygg ANS979521057
Ørens Mek AS913777522
Østre Rosten 20912235955
Øvre Bakklandet 19 AS913777654

Vi gjør oppmerksom på at denne eposten kun leses maskinelt (derfor er det viktig at kun faktura blir sendt til disse adressene) og blir behandlet underfølgende kriterier :

Krav til faktura innsendt pr mail:

  • Vedlegget må være i formatet PDF.  Øvrige vedlegg ignoreres
  • 1 Vedlegg pr mail (max 2 MB)
  • Vedlegget må inneholde en komplett faktura
  • Vedleggets filnavn på vedlegg må ikke inneholde spesialtegn eller æøå
  • Eventuelle underlag til faktura må legges inn i samme vedleggsfil som fakturaen.

ALL ANNEN POST SOM IKKE ER FAKTURA SKAL SENDES TIL VÅRT FELLES POSTMOTTAK  : koteng@koteng.no
Uansett hvilket «internfrima hos oss» det er stilet til.

Vi forutsetter 30. dagers betalingsbetingelser fra alle våre leverandører.

Vi ønsker elektronisk faktura fra alle våre leverandører.

Alle firma har post-adresse:
”Firmanavn”
Skippergata 14
7042 TRONDHEIM

Alle våre firma er registrert i ELMA-registeret for mottak av EHF-faktura. Så langt det lar seg gjøre ønsker vi all faktura mottatt via EHF.
For de som ikke har mulighet til å sende via EHF, kan man bruke autoinvoiceadresse:
organisasjonsnummer@autoinvoice.no
eks. 123456789@autoinvoice.no

Vi forutsetter 30. dagers betalingsbetingelser fra alle våre leverandører.